Masaże

Liczne, stresowe sytuacje wymagają od nas zwrócenia szczególnej uwagi na polepszenie swojej kondycji psychicznej... Masaże przygotowane w New Body Clinic w Warszawie pozwolą Wam osiągnąć stan wyciszenia ducha oraz zrelaksują ciało. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają spokoju i całkowitego odprężenia. Oferta naszego gabinetu znajdującego się w Warszawie obejmuje masaże relaksacyjne 45-minutowe, godzinne oraz 1,5-godzinne. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych masażystów, którym zależy przede wszystkim na tym, aby Klient poczuł się dobrze i swobodnie.

Zasługujesz na chwilę relaksu...

Niezależnie od trybu życia, które prowadzisz, zawsze powinieneś znaleźć chwilę tylko i wyłącznie za siebie. Warto wykorzystać ten czas tylko na przyjemności. Nasza propozycja zapewnia maksymalny relaks oraz dodaje siły do dalszych działań. Po masażu poczujesz się odprężony i pełen energii! Przygotowaliśmy ofertę 45-minutowych masaży, która jest idealna nawet dla tych osób, które nie potrafią wygospodarować wolnego czasu dla siebie. Osobom, którym zależy na inwestycji w swoje zdrowie i samopoczucie, proponujemy najdłuższe, 1,5-godzinne seanse.

Dla kogo?

Na masaż relaksacyjny do naszego gabinetu w Warszawie mogą przyjść zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które w codziennym natłoku obowiązków nie mogą znaleźć chwili wytchnienia. Masaż będzie swego rodzaju wynagrodzeniem za ciężko wykonywaną, codzienną pracę. W naszym gabinecie wszystkie troski i problemy po prostu znikają - pozostaje tylko przyjemność oraz zadowolenie.

Jakie uzyskasz efekty?

Wykonywane przez nas Masaże:

  • zapewniają odprężenie i relaks,
  • redukują poziomu stresu,
  • przywracają organizmowi naturalną harmonię,
  • wywołują stan zadowolenia,
  • pobudzają i motywują do działania.

Znajdź czas tylko dla siebie bądź zaproś do wspólnego relaksu ukochaną osobę oraz skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z rodzajami masaży wykonywanych w New Body Clinic.


Masaż dla kobiet w ciąży

 W okresie ciąży bardzo ważne jest, aby przyszła mama dbała zarówno o siebie, jak i swoje dziecko. W celu maksymalnego odprężenia i redukcji stresu związanego z oczekiwaniem na przyjście na świat dziecka, warto zapisać się do naszego gabinetu na specjalny masaż dla kobiet w ciąży. Te Rytuały nie tylko wpłyną na dobre samopoczucie przyszłej mamy, ale również na ich atrakcyjny wygląd (większa dawna energii, uśmiech i dobra kondycja!). Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego rodzaju masażu wszystkie kobiety w ciąży.

Czytaj więcej...

Masaż Lomi Lomi

 Wykonywany przez specjalistów pracujących w New Body Clinic w Warszawie masaż Lomi Lomi to połączenie terapii relaksacyjnej i leczniczej. Ten rodzaj masażu obejmuje całe ciało, z wyjątkiem obszarów intymnych – dzięki temu Klient może się całkowicie zrelaksować, poddać zabiegowi i czuć przy tym naprawdę swobodnie. Cała terapia jest ucztą dla zmysłów oraz wpływa na maksymalne odprężenie ciała (szczególnie napiętych mięśni). Trwa około 1 godziny i gwarantuje niezapomniane efekty. Spróbuj i przekonaj się sam...

Czytaj więcej...

Masaż bańką chińską

 Zabieg podzielony jest na etapy: seans w saunie ziołowej oraz głęboki masaż antycellulitowy wykonany przez wykwalifikowanego masażystę. Efekty są niesamowite, dlatego jest to jeden z ulubionych zabiegów Klientek, korzystających z usługi New Body Clinic w Warszawie. Masaż bańką chińską modeluje sylwetkę i poprawia stan skóry: jest napięta, elastyczna i w pełni odżywiona. To dzięki temu zabiegowi wszystkie Klientki czują się dobrze we własnym ciele.

Czytaj więcej...

Masaże 45 minutowe

Juz trzy kwadranse gwarantują doskonały zabieg na wybraną część ciała, dając wielostronne korzyści nie tylko w konkretnym obszarze. Idealna dawka relaksu dla ciała i ducha.

Czytaj więcej...

Masaże 1h

Godzinne sesje są doskonałym czasem na większość zabiegów masażu, zarówno relaksującego, specjalistycznego jak i leczniczego. W tym czasie mieści się także wiele interesujących zabiegów z różnych kultur i tradycji.

Czytaj więcej...

Masaże 1,5h

1,5 h masaże pozwalają na głęboki relaks, wyciszenie i wprowadzenie zaawansowanych technik pielęgnacyjnych. Dzięki nim uzyskasz wyraźne polepszenie samopoczucia, wzrośnie także Twoja kondycja i wydolność fizyczna.

Czytaj więcej...