Zabieg relaksacyjny, odżywczy i odchudzający w jednym? Tak, to możliwe! Masaż bańką chińską, który wykonujemy w New Body Clinic w Warszawie to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz odprężony i zadowolony z efektów terapii. Zabieg polecany jest szczególnie Paniom, którym zależy na pozbyciu się cellulitu oraz skutecznym modelowaniu sylwetki.

Polecamy skorzystać z naszego Rytuał w trzech etapach:

Peeling

Całe ciało oczyszczane jest peelingiem z zielonej herbaty, który usuwa martwy naskórek. Przy ty,m zabiegu ciało jest masowane, dzięki czemu poprawia się mikrokrążenie krwi. W efekcie skóra jest dokładnie oczyszczona i wygładzona.

Sauna

Pod wpływem wysokiej temperatury, z naszego organizmu i ciała wydzielają się toksyny. Dodatkowo, aromaterapia ziołami działa kojąco na samopoczucie Klienta. Unoszące się w saunie oleje eteryczne poprawiają nastrój, a para wodna dokładnie nawilża skórę.

Masaż

Masowanie ciała bańką chińską wpływa na redukcję rozstępów i cellulitu występującego na udach, brzuchu czy innych partiach ciała. Jest to głęboki masaż, który zapewnia niesamowite efekty.

Jak wygląda zabieg?

Przed wykonaniem masażu bańką chińską ważne jest odpowiednie natłuszczenie skóry. Najczęściej stosuje się oliwkę, na rozgrzewającym kremie cynamonowym, który pobudza mikrokrążenie oraz umożliwia masaż na bańce chińskiej. Jak wyżej wspomnieliśmy, szczególnie polecamy wykonanie uprzedniego peelingu i pobytu w saunie ziołowej. Dzięki temu skóra będzie gładka oraz nawilżona. Następne bańką chińską zasysa się fałdy skóry oraz delikatnie przesuwa po skórze. Bardzo ważna jest sama technika wykonywania tego zabiegu. Nasi specjaliści zawsze prawidłowo dobierają wielkość baniek oraz moc zasysania – tak, aby zabieg przyniósł zamierzone efekty. W niektórych salonach ten zabieg wykonywany jest niepoprawnie, przez co na skórze występują sińce i utrzymujące się zaczerwienienia.

Wskazania:

  • cellulit,
  • wiotka skóra,
  • rozstępy,
  • nadmierna ilość tkanki tłuszczowej.

Zalecamy serię około 8-10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu – można w tej kwestii od razu zarezerwować kilka zabiegów w New Body Clinic.

Masaż bańką chińską:

  • oczyszcza skórę z toksyn,
  • polepsza mikrokrążenie krwi,
  • pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej,
  • usuwa cellulit i napina skórę,
  • relaksuje.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy – czekamy na Ciebie w New Body Clinic w Warszawie!