Zapraszamy do przeżycia fantastycznej przygody, pełnej niezapomnianych, odprężających chwil. W New Body Clinic w Warszawie przeprowadzany jest masaż Lomi Lomi, który jest połączeniem rytuału relaksacyjnego, leczniczego i terapeutycznego. Wpływa nie tylko na sferę fizyczną, ale także emocjonalną, pozwalając zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. Zabieg polecany jest wszystkim osobom, które chcą choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach czy traumatycznych wspomnieniach. Ta terapia eliminuje czarne myśli, jednocześnie dostarczając wiele pozytywnej energii. Po odbytym rytuale nasi klienci odczuwają lekkość, zadowolenie i relaks. Warto przynajmniej raz spróbować, aby przekonać się, jakie korzyści niesie ze sobą ta forma odprężenia.

Najważniejsze informacje o masażu Lomi Lomi

Przeprowadzane przez nas zabiegi odprężające wymagają zarówno specjalistycznych umiejętności od pracowników New Body Clinic, jak i dobrego nastawienia osoby korzystającej z usług. Najlepiej od początku starać się rozluźnić i pomyśleć, że jest to chwila tylko dla Ciebie. Aby wykorzystać ją jak najlepiej, trzeba po prostu poddać się przyjemności. Masaż Lomi Lomi przeprowadzany jest na całym ciele, z wyjątkiem okolic intymnych, dlatego Pacjent może się maksymalnie rozluźnić i odprężyć. Ruchy masażysty są przede wszystkim płynne, precyzyjne i jednocześnie delikatne. Masażysta, wykorzystując dłonie, przedramiona i łokcie, najpierw masuje tylne części ciała, a potem przednie.

Początki masażu Lomi Lomi miały miejsce na Hawajach: tamtejsi szamani łączyli stymulację ciała ze świętym tańcem, przy akompaniamencie wyjątkowych dźwięków. Do wykonania tego rytuału wykorzystuje się zatem ciepłe oleje oraz wyjątkowe dźwięki w formie śpiewu, muzyki lub tańca masażysty. Jest to oryginalna forma terapii, która jednocześnie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Hawajski masaż Lomi Lomi wyróżnia się płynnością ruchów. Bardzo ważny jest cały rytuał otaczający osobę masowaną. To nie tylko odprężenie dla ciała, ale również uspokojenie w sferze emocjonalnej. Celem tego tradycyjnego rytuału jest przywrócenie życiowej energii i wewnętrznej radości u osoby poddawanej masowaniu. Harmonia ruchu połączona jest więc z doznaniami z kręgu muzykoterapii i aromaterapii.

Dla kogo?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wyciszenia, odprężenia ciała oraz oczyszczenia umysłu – nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Polecamy zarówno pojedyncze rytuały, jak i serię od 5 do 10, wykonywanych co dwa-trzy dni

Co po zabiegu?

Korzyści jest wiele: odprężenie, rozluźnienie, dobre samopoczucie... Warto utrzymać ten stan również po powrocie do domu. Można zatem słuchać muzyki, wziąć dłuższą kąpiel, odprężyć się – wszystko po to, aby efekty relaksującego rytuału trwały jak najdłużej.

Jeżeli nasza oferta Cię zainteresowała – nie czekaj! Zainwestuj w swoje zdrowie oraz szczęście i już dziś odwiedź New Body Clinic w Warszawie. Masaż Lomi Lomi wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach!