Te godzinne sesje w perfekcyjny sposób łączą w sobie relaks z właściwościami leczniczymi. Tę ofertę wybierają zarówno Panie, chcące zachować na lata piękny wygląd, jak i Panowie, którzy poszukują wypoczynku po długim i stresującym dniu. Wśród różnorodnych propozycji z pewnością znajdziecie masaż, który idealnie trafi w Wasze oczekiwania. Oferujemy zarówno zabiegi relaksacyjne, ujędrniające oraz antycellulitowe, jak i specjalistyczne sesje słowiańskie, chińskie, polinezyjskie czy hinduskie. Wykorzystywane przez nas tradycyjne techniki pozwalają osiągnąć równowagę ducha i ciała.

Czas na odprężenie, relaks i ogromną ulgę... Wybierz propozycję, która zdobędzie Twoje uznanie i trafi w najśmielsze oczekiwania. Proponujemy masaż:

Hinduski Vishesh

Vishesh skutecznie pomaga w walce ze stresem, zmniejsza odpływ energii wewnętrznej oraz oczyszcza ciało i umysł. Ponadto jest on niezwykle przydatny przy kłopotach z nadwagą i w zwalczaniu cellulitu.

Polinezyjski Lomi-Lomi

Tradycyjna sesja, podczas której masażysta odnajduje nagromadzone napięcia i pracując przedramionami uwalnia je. Wykonuje przy stole specjalne ruchy z wykorzystaniem kroków tańca Hula. Przy wykonywaniu tego zabiegu liczy się uwaga i precyzja. Jest to masaż wykonywany w wielką uwagą.

Słowiański

Masaż całego ciała, wykonywany z wykorzystaniem techniki głębokiego ucisku, rozcierania i ugniatania. Najbardziej zbliżony do klasycznych zabiegów odprężających.

Relaksacyjny

Ten rodzaj zabiegu wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, równoważąc wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres. Powolne, spokojne i rytmiczne ruchy wykonywane przez masażystę zapewniają pełne rozluźnienie mięśni i odprężenie psychiczne.

 Klasyczny

Wykorzystanie technik głaskania, rozcierania, wyciskania, ugniatania oraz oklepywania. Relaks połączony z dokładną pracą na mięśniach.

 Gorącymi kamieniami

Wykorzystanie kamieni rozluźnia i poprawia przepływ wewnętrznej energii harmonizując ciało oraz ducha. To połączenie termoterapii, aromaterapii i akupresury.

 Sportowy

Masaże sportowe w swojej technice są podobne do klasycznych z tą różnicą, że wykonywane są zdecydowanie silniej i intensywniej. Zabieg ten rozgrzewa, usuwa przemęczenie, zakwasy, napięcia mięśniowe, a także łagodzi kontuzje powstałe w wyniku wysiłku fizycznego. Celem takiej sesji jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, usuniecie zmęczenia oraz osiągniecie maksymalnych wyników.

 Limfatyczny

Uznawany za najbardziej skuteczną metodę likwidacji obrzęków. Drenaż limfatyczny korzystnie wpływa na przepływ chłonki, odżywia tkanki oraz wzmacnia system immunologiczny. Przy użyciu specjalnych technik przepychamy chłonkę kierunku węzłów chłonnych, tym samym pozbywając się szkodliwych metabolitów. Polecany wszystkim osobom, które mają problem z zatrzymywaniem wody oraz obrzękami.

Mix orientalny

Różnorodne techniki orientalne wpływające korzystnie na nasze odczucia. Mieszanka technik dostosowana indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Czekoladowy

Cudownie pachnąca i odprężająca sesja, wykonywana na oleju kokosowym połączonym z prawdziwą czekoladą. Uwolnione endorfiny długo utrzymują nasz dobry humor.

Bańką chińską

Ten zabieg stymuluje tkankę podskórną, dzięki czemu widać wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Skuteczne zmniejszenie cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie ciała to kolejne zalety tego masażu. Idealne rozwiązanie dla osób będących w trakcie odchudzania, z problemami rozstępów, cellulitu i mało elastycznej skóry.

 Zabieg antycellulitowo-modelujący

Zabieg rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, usuwa toksyny z organizmu, polepsza ukrwienie skóry i mięśni, a co za tym idzie - przyspiesza przemianę materii. Wykonuje się go na kremie cynamonowo–algowym lub silnie skoncentrowanym fluidzie drenującym.

Relaksacyjny ciążowy

Godzinny zabieg dla całego ciała, bądź wybranych partii, działający rozluźniająco. Wykonuje się go w bezpiecznych pozycjach bocznych na olejku kokosowym. Oferta dobierana jest indywidualnie na miejscu według potrzeb Klientki.