45-minutowa sesja gwarantuje idealną dawkę relaksu, zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Już trzy kwadranse wystarczą, aby naładować się pozytywną energią oraz pozbyć się zalegającego w zakamarkach organizmu i umysłu stresu. Specjaliści zajmujący się tymi zabiegami relaksacyjnymi potwierdzają ich znakomity wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną, dlatego warto podążyć za ich radami i skorzystać z naszej oferty Strefy Wellness. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja okaże się dla Was wspaniałym rozwiązaniem, nie tylko ze względu na relaksacyjne właściwości masażu, ale także dzięki doskonałym proporcjom długości trwania sesji do jej efektów.

Hinduski masaż twarzy i głowy

Zabieg wykonywany jest na olejku kokosowym, który ma bardzo korzystne działanie dla skóry. Za pomocą olejku wzmacniamy tkankę łączną – co pozwala na zapobieganie starzeniu się skóry, zmniejszeniu zmarszczek oraz rozjaśnieniu plam i piegów. To nie koniec korzystnych właściwości proponowanych przez nas masażów w Warszawie! Przy 45-minutowej sesji, umacniają się cebulki włosów, poprawia się ich wygląd, a tym samym zapobiegamy ich wypadaniu. Specjalna technika pozwala pobudzić punkty znajdujące się na twarzy i głowie, głęboko relaksuje, wycisza i dociera do najgłębszych zakamarków podświadomości. Z tej oferty może korzystać każdy – zarówno mężczyźni, mający problem z wypadaniem włosów oraz kobiety, które chcą wyglądać pięknie i młodo przez cały rok, a także Ci którzy potrzebują relaksu i wyciszenia.

Amma/masaż pleców

To niezastąpione rozwiązanie przy problemach z karkiem i kręgosłupem. Samo słowo „amma” oznacza „ukoić dłońmi”, a technika tego masażu oparta jest na tradycyjnej japońskiej sztuce akupresury. Zabieg wykonywany jest na specjalnym krześle, które zapewnia optymalną i komfortową pozycje. Amma wykonywana jest plastycznymi ruchami Kata, pozwalającymi na szybkie uwolnienia napięć. Już po kilkunastu minutach odczuwa się ulgę oraz przypływ energii i sił witalnych. Z tej propozycji może skorzystać każdy, kto marzy o całkowitym odprężeniu...

Arabski peeling-masaż

 

Peeling stanowi unikalną recepturę opracowaną przez specjalistów New Body Clinic z Warszawy. Skład jest bogaty w witaminy A, B, K, C i E, mikro i makro elementy, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszej skóry. Ten zabieg działa wzmacniająco, przyspiesza regenerację skóry, poprawia przemianę materii. Głęboko oczyszcza i detoksykuje organizm. Polecany jest wszystkim osobom, dbającym o wygląd i zdrowie swojej skóry.

Tajski masaż stóp

Jest to tradycyjna technika masażu leczniczego, którego korzenie mają 3000-letnią historię. Sesja pozwala rozluźnić się i zapomnieć o codziennych kłopotach, obowiązkach i stresach. Uciskanie punktów na stopie specjalną pałeczką pomoże pozbyć się dolegliwości nagromadzonych w organizmie oraz udrożnić pracę meridianów. Zabieg ten w krótkim czasie prowadzi do osiągnięcia stanu pełnego relaksu oraz przynosi ulgę zmęczonym stopom. Polecany kobietom, które na co dzień noszą obuwie na wysokim obcasie, jak zapracowanym mężczyznom.

30 min. sauna ziołowa z masażem głowy

Dwa w jednym, czyli odprężający zabieg głowy, podczas miłego pobytu w saunie parowej. Luchnowy zabieg, trwający 30 minut, który pozwala na powrót sił witalnych.