Medycyna estetyczna

Przebarwienia skóry, blizny potrądzikowe, cellulit, rozstępy czy żylaki – to tylko niewielka część niedoskonałości skóry, z którymi muszą zmagać się osoby w różnym wieku. Spora ilość zmian skórnych pojawia się samoistnie i wynikają po prostu ze starzenia się organizmu. Na przestrzeni dziesięcioleci medycyna estetyczna opracowała jednak różne metody radzenia sobie z niedoskonałościami ciała – przeprowadzamy m.in. skleroterapię, mezoterapię igłową czy usuwanie przebarwień.

W naszym salonie kosmetycznym w Warszawie wykonujemy różne zabiegi, których celem jest jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu. Naszym pacjentom podajemy między innymi kwas hialuronowy i botoks. Dzięki temu następuje redukcja zmarszczek i fałd na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach.

Wśród zabiegów z obszaru medycyny estetycznej twarzy przeprowadzamy także usuwanie przebarwień. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie – na dobraną procedurę ma wpływ fenotyp skóry oraz powstałe zmiany. Aplikacja maski Cosmelan 1 sprawdza się podczas walki z przebarwieniami, bliznami czy rozszerzonymi porami skóry.

W ofercie salonu kosmetycznego New Body Clinic są także zabiegi leczenia niewydolności żylnej oraz usuwania cellulitu i walki z wypadającymi włosami. Skleroterapia sprawdza się przy wszelkiego rodzaju żylakach kończyn dolnych. Mezoterapia igłowa natomiast przywraca do organizmu witaminy, minerały i aminokwasy, usuwając tym samym cellulit i rozstępy oraz nadmierny tłuszcz. Dzięki przeprowadzanym w naszym salonie kosmetycznym zabiegom każda osoba może cieszyć się pięknym, zdrowym i młodym ciałem.

Usuwanie przebarwień

Promieniowanie słoneczne wbrew pozorom może powodować szereg niekorzystnych dla wyglądu zmian. Najczęstszą przyczyną działania promieni UV jest powstawanie przebarwień. Plamy pigmentacyjne mogą być wywoływane również przez szereg innych czynników: leki, stany zapalne czy nawet perfumy.

Rozjaśnianie przebarwień wymaga nie tylko odpowiedniego zestawu zabiegów, ale także odrobiny pomocy ze strony pacjenta.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest istotnym elementem strukturalnym skóry, gwarantującym jej sprężystość dzięki zdolności wiązania wody. Zabieg polega na podaniu preparatu w wybranych miejscach. Oprócz wygładzenia skóry, można tej metody używać także do modelowania owalu twarzy i powiększania ust.

Czytaj więcej...

Botox

Botox jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek mimicznych i leczenia nadpotliwości. Polega na ostrzykiwaniu odpowiednimi dawkami toksyny botulinowej okolic zmarszczek. Dzięki temu następuje neutralizacja działania neuronów, które odpowiadają za przesyłanie do mięśni impulsu do skurczu.

Czytaj więcej...