Modelowanie sylwetki

Efektowne modelowanie sylwetki wymaga zastosowania wielu czynników, na które składają się przede wszystkim dieta, ćwiczenia oraz zabiegi pielęgnacyjne. Nowoczesne medycyna estetyczna przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii pozwala na przeprowadzenie czynności pielęgnacyjnych celem wysmuklenia najbardziej newralgicznych partii ciała poprzez usuwanie tłuszczu. Profesjonalna aparatura oraz wiedza i kompetencje doświadczonego personelu pozwalają osiągnąć widoczne rezultaty już po kilku wizytach, a odpowiednio zaplanowany harmonogram spotkań gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów w zakresie odchudzania.

Zabiegi wykonywane w New Body Clinic w Warszawie:

 

Masaż modelująco-wyszczuplający

Manualny, intensywny masaż antycellulitowy połączony z peelingiem, body wrappingiem, sauną i drenażem limfatycznym. W zabiegu wykorzystywane są specjalistyczne preparaty o działaniu rozgrzewającym, wyszczuplającym oraz redukującym cellilut.

Czytaj więcej...

Karboksyterapia

Dwutlenek węgla jest dzisiaj lekiem na zmarszczki, cellulit i rozstępy. W medycynie wykorzystywany od lat 30. ubiegłego wieku, od dwudziestu lat gości w medycynie estetycznej. Podawany pod skórę poprawia jej wygląd, wspomaga usuwanie tłuszczu i pomarańczowej skórki, rozstępów i łuszczycy.

Czytaj więcej...

Lipo Shock

Nowoczesne urządzenie, wykorzystujące fale dźwiękowe do walki z niedoskonałościami figury i cellulitisem. Ultradźwięki precyzyjnie rozbijają komórki tłuszczowe nawet przy zaawansowanych problemach z nadwagą. Ponadto zabieg przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i limfatycznego.

Czytaj więcej...

Zabieg wyszczuplający na bazie alg

Zabieg body wrapping na bazie pielęgnacyjnej maski algowej, połączony z peelingiem i masażem kosmetycznym. Celem zabiegu jest wyszczuplenie i modelowanie ciała, a skóra dodatkowo zyskuje zastrzyk cennych substancji mineralnych i witamin.

Czytaj więcej...

Zabieg wyszczuplający bańką chińską

Rewelacyjny zabieg manualny oparty na masażu wyszczuplającym połączonym z masażem bańką chińską, ziołową sauną i intensywnie działającymi kosmetykami cynamonowo-algowymi. Pozwala na skuteczne modelowanie sylwetki, wspomaga odchudzanie i wyraźnie wpływa na poprawę stanu skóry.

Czytaj więcej...

Zaffiro

Zaffiro, czyli lifting termiczny, wykorzystuje przełomową technikę bezbolesnego odmładzania przez podgrzewanie ciała światłem podczerwonym o precyzyjnie dobranej długości fali. Fale IR pobudzają istniejące włókna kolagenowe (co natychmiast zagęszcza i zwiększa napięcie skóry) a w długofalowym działaniu pobudzają syntezę nowego kolagenu. Całkowity efekt jest widoczny od 3 do 6 miesięcy po zabiegu. Zaffiro jest wszechstronnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym, skutecznym także na trudnych partiach ciała. Polecany po porodzie, intensywnym odchudzaniu – doskonale obkurcza skórę na brzuchu.

Czytaj więcej...

Body Mix

Innowacyjne urządzenie pomagające w usuwaniu tłuszczu i redukcji cellulitu oraz poprawiające napięcie skóry za pomocą kombinacji fotostymulacji, masażu, lasera i fal radiowych.

Czytaj więcej...

Mezoterapia bezigłowa

Metoda wprowadzania specjalistycznych preparatów w głębokie warstwy skóry dzięki wykorzystaniu różnicy potencjałów elektrycznych. W zależności od konkretnego programu zabieg może likwidować zmarszczki i rozstępy, ujędrniać tkanki poprzez wspomaganie syntezy kolagenu i elastyny, likwidować blizny, dogłębnie nawilżać.

Czytaj więcej...