Rytuały z całego świata

Rytuały Indii

Ajurweda, czyli starożytny system medycyny indyjskiej, to holistyczne spojrzenie na organizm i funkcjonowanie człowieka. Zdrowie nie ogranicza się jedynie do sfery fizycznej, ale jest nieodłącznie powiązane z kondycją psychiczną i duchową. Rytuały Indii czerpią z bogactw tego dziedzictwa, które kiedyś dostępne były tylko maharadżom.

Czytaj więcej...

Kinomana - rytuały polinezyjskie

Unikalne rytuały bazujące na pracy z ciałem hawajskich szamanów i kapłanów. Ta niezwykła tradycja stworzyła metody pracy nie tylko z napięciami mięśni, ale i powiązanymi z nimi bezpośrednio stanami psychicznymi.

Czytaj więcej...

Tao - rytuały starożytnego Syjamu

Wypracowane w Tajlandii i Birmie specjalne techniki masażu punktowego, akupresury, wyciszenia i relaksu w połączeniu z wizytą w Siam Saun - saunie ziołowej. Zabiegi charakteryzuje lekkość i prostota technik wykonywanych intensywnie i zdecydowanie.

Czytaj więcej...

Unani - rytuały perskie i arabskie

Zmysłowe zabiegi upiększające, odprężające, dodające energii i radości życia, czerpiące z bogatego dziedzictwa Bliskiego Wschodu. Azja Mniejsza jest miejscem, w którym przez stulecia krzyżowały się szlaki handlowe Wschodu z Zachodem oraz kwitła wymiana doświadczeń wielkich systemów filozoficznych i kultur, ukoronowana narodzinami medycyny arabskiej.

Czytaj więcej...

Zen & Dao - Rytuały japońskie

Japońskie zabiegi cechuje szczególne skupienie na duchowych wartościach i regulacji przepływu energii życiowej Ki. Rytuały bazują na tradycyjnych systemach masażu - shiatsu, akupresurze, masażu tybetańskim  a także saunie, kąpielach w wannie Ofuro, peelingu ryżowym.

Czytaj więcej...

ZDRAWICA Rytuały Słowiańskie

Tradycyjne słowiańskie metody dbania o zdrowie i urodę, wykorzystujące dobrodziejstwa łaźni parowej, intensywnego masażu oraz naturalnych bogactw regionu - miodu, bursztynu, ziół.

Czytaj więcej...

Rytuały dla kobiet w ciąży

Okres ciąży jest szczególnym czasem w życiu kobiety. Bywa wyzwaniem dla kobiecego ciała, dlatego warto poddać się rytuałom i zabiegom, które pozwolą odciążyć kręgosłup, zrelaksują oraz zadbają o kondycję skóry i dodadzą energii.

Czytaj więcej...