Zapraszamy na rytuały, które pozwolą kobietom zachować dobry nastrój, wyglądać atrakcyjnie oraz być w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Dzięki regularnym masażom kobieta w ciąży może uniknąć problemów z kręgosłupem czy skórą, doskonale znieść ciążę, odczuwając przez cały ten okres energię.

Zabiegi te:

  • likwidują obrzęki w nogach
  • redukują napięcia mięśniowe, które kumulują się pod wpływem ciężaru oraz stresu
  • poprawiają ruchomość stawów
  • efektem rytuału jest uczucie lekkości i łagodnego przepływu energii przez zespolone ciała matki i dziecka.

MASAŻ RELAKSACYJNY CIĄŻOWY 60 MIN.

Godzinny rozluźniający masaż całego ciała bądź wybranych partii, wykonywany w bezpiecznych pozycjach bocznych na olejku kokosowym. Masaż dobierany jest indywidualnie na miejscu wg potrzeb Klientki.

MASAŻ RELAKSACYJNY CIĄŻOWY 90 MIN. Z PEELINGIEM

Godzinny rozluźniający masaż całego ciała bądź wybranych partii, wykonywany w bezpiecznych pozycjach bocznych na olejku kokosowym. Masaż dobierany jest indywidualnie na miejscu wg potrzeb Klientki. Dodatkiem jest delikatny peeling całego ciała, który pobudzi krążenie I wygładzi skórę.

MASAŻ RELAKSACYJNY CIĄŻOWY 90 MIN. Z DELIKATNĄ SAUNĄ

Godzinny rozluźniający masaż całego ciała bądź wybranych partii, wykonywany w bezpiecznych pozycjach bocznych na olejku kokosowym. Masaż dobierany jest indywidualnie na miejscu wg potrzeb Klientki. Dodatkiem jest pobyt w łagodnej saunie ziołowej, która odpręża, pięknie pachnie i pozytywnie działa na skórę.

UWAGA!

Informacje dodatkowe:

  • Nie należy korzystać z sauny do trzeciego miesiąca ciąży oraz przez cały czas trwania ciąży zagrożonej.
  • Wskazane jest zrealizowanie serii masaży dla kobiet w ciąży z częstotliwością: raz w tygodniu lub raz na 10 dni.