Zabiegi w New Body Clinic

Czasu nie da się oszukać – ale można sprawić, by skutki jego upływu nie były dla nas tak odczuwalne. W naszej klinice wykonujemy zabiegi odchudzające i antycellulitowe, dzięki którym usuwanie tłuszczu i modelowanie sylwetki stanie się prawdziwą przyjemnością nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. Czerpiemy z różnych kultur i ich niezwykłych rytuałów, oferując relaksujące, odprężające masaże perskie, arabskie, polinezyjskie czy indyjskie. Składają się one na naszą wspaniałą strefę wellness. Aktywnie korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zapewniamy kompleksowe odchudzanie, skuteczne usuwanie tłuszczu czy ujędrnianie poszczególnych części ciała – wszystko to znaleźć można w naszej strefie beauty.

Podczas wykonywania zabiegów staramy się zachować indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Nasz profesjonalny, doświadczony i wykwalifikowany zespół jest tu po to, aby zadbać o Państwa komfort i wygodę. Wizyta w New Body Clinic w Warszawie pozwoli odbyć nie tylko wspaniały masaż czy ujędrnić skórę, ale także zyskać harmonię ducha oraz wyciszenie, którego wszyscy dziś tak bardzo potrzebujemy. Zapraszamy!

Promieniowanie słoneczne wbrew pozorom może powodować szereg niekorzystnych dla wyglądu zmian. Najczęstszą przyczyną działania promieni UV jest powstawanie przebarwień. Plamy pigmentacyjne mogą być wywoływane również przez szereg innych czynników: leki, stany zapalne czy nawet perfumy.

Rozjaśnianie przebarwień wymaga nie tylko odpowiedniego zestawu zabiegów, ale także odrobiny pomocy ze strony pacjenta. Zapraszamy do New Body Clinic na bezpłatne konsultacje.