Zabiegi pielęgnacyjne

Hifu

Zapraszamy na zabiegi przy użyciu HIFU, efekt liftingu bez skalpela.

lifting i „zagęszczenie” skóry
•    widoczne zmniejszenie wiotkości skóry
•    stymulacja syntezy kolagenu
•    likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej na różnych obszarach ciała oraz zwiększenie napięcia skóry w tych miejscach
•    zmniejszenie wiotkości skóry poprawa wyglądu skóry w okolicach kolan i łokci
•    lifting skóry na dekolcie

Zadzwoń i umów się na wizytę 785 856 515. Zapraszamy!

Innowacyjny zabieg przeciwzmarszczowy "Ageless"

Jeżeli chcesz w ciągu kilku minut pozbyć się widocznego upływu czasu na Twojej twarzy, chcesz żeby była ona gładka i promienna a znajomi żeby mówili, jak świetnie wyglądasz, przyjdź do nas na zabieg przeciwzmarszczkowy „Ageless” i spraw, że czas się cofnie!

1,5 h pełnego relaksu z imponującym efektem wygładzenia zmarszczek za jedyne 230 zł.

Zabieg zaczynamy od peelingu kawitacyjnego, następnie wykonujemy masaż przeciwzmarszczkowy, nakładamy maskę nawilżającą i na koniec wklepujemy ampułkę Ageless.

Tak niewiele dla Twojego młodszego wyglądu!

Fryzjerstwo

W przytulnym gabinecie Piotr Rek kompleksowo zatroszczy się o włosy, doradzi w kwestiach pielęgnacji, pomoże w doborze uczesania, koloryzacji i kosmetyków.

Czytaj więcej...

Oh! White

Całkowicie bezpieczny, bezbolesny sposób na białe zęby, bez użycia drażniących środków mogących powodować nadwrażliwość uzębienia i dziąseł. Zęby zostają wybielone o kilka odcieni a efekt utrzymuje się do pół roku.

Czytaj więcej...

Rzęsy 1:1

Spektakularna metoda wydłużania i zagęszczania rzęs, gwarantująca piękną, naturalną oprawę oczu bez konieczności wykonywania codziennego makijażu. Szeroki wybór kolorów i długości rzęs, metoda naklejania, bezpieczny, elastyczny, wodoodporny klej dają możliwość indywidualnego efektu końcowego, zgodnie z życzeniem klientki.

Czytaj więcej...

SunFX

Opalanie natryskowe to bezpieczny sposób na piękną opaleniznę, dostępną także dla osób wrażliwych na promieniowanie UV, dbających o ochronę przeciwstarzeniową skóry i chcących otrzymać natychmiastowy efekt, bez konieczności wielu wizyt w solarium.

Czytaj więcej...

MyScara

MyScara to idelany zabieg dla aktywnych kobiet, które chcą wyglądać pięknie i elegancko niezależnie od miejsca i pogody, także w trudnych warunkach - na basenie, podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych, w podróży. Specjalny, lekki tusz gwarantuje piękny wygląd rzęs bez ryzyka rozmazania i konieczności stosowania zwykłego makijażu aż do 4 tygodni.

Czytaj więcej...

Manicure

Staranny manicure to podstawa zadbanego wyglądu. Odpowiedni dobór technik pracy z szerokiego wachlarza dostępnych w New Body Clinic oraz bezpieczne, dobrze dopasowane kosmetyki to gwarancja doskonałego efektu końcowego.

Czytaj więcej...

Pedicure

Troska o stopy to nie tylko dbałość o estetykę, ale także troska o zdrowie. Dlatego warto myśleć o ich kondycji nie tylko w okresie letnim, ale przez cały rok oddać je w ręce specjalistów.

Czytaj więcej...