Manicure to jeden z podstawowych zabiegów upiększających. Jego celem jest nie tylko ukształtowanie paznokci czy wycięcie „skórek”, ale również zlikwidowanie stwardnień, odcisków czy szorstkości skóry na dłoniach oraz zdobnictwo. W New Body Clinic dokładamy wszelkich starań, aby zabieg ten wykonywany był jak najdokładniej. Perfekcyjny efekt osiągamy dzięki wyselekcjonowanym technikom pracy oraz przy pomocy bezpiecznych kosmetyków.

MANICURE KOSMETYCZNY

Podstawowa pielęgnacji dłoni wraz z malowaniem. Szybki i odprężający zabieg, który pozwoli zachowac dłonie w dobrej kondycji oraz pieknym wyglądzie.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla aktywnych Pań, ceniących sobie swój czas. Podczas zabiegu wykorzystywany jest lakierożel – utwardzana w lampie UV kolorowa masa, która w przeciwieństwie do zwykłego lakieru nie odpryskuje, dzięki czemu można cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas.

MANICURE SPA

Manicure Spa jest propozycją dla osób, które odrobinę relaksu pragną połączyć z pielęgnacją dłoni. Zabieg rozpoczyna się standardowo od manicure klasycznego. Następnie wykonujemy delikatny peeling dłoni, poprawiający mikrokrążenie oraz wygładzający skórę. Kolejnym krokiem jest zastosowanie maski, której zadaniem jest zmiękczenie, nawilżenie oraz odżywienie. Całość wykończona jest masażem, wykonanym na odpowiednio dobranym kremie, potęgującym działanie maski.

ŻEL

Dzięki żelowi mamy możliwość poprawy kształtu paznokcia lub jego przedłużenia. Jest to masa, którą po ukształtowaniu hartuje się w lampie UV. Na masę można położyć lakier hybrydowy lub zwykły. Co ok. 2-3 tygdnie należy zrobić uzupełnienie masy, dzięki czemu cały czas będziemy cieszyć się pięknymi mocnymi paznokciami.