Stopy są elementem ciała, o które należy dbać nie tylko w okresie letnim. Całoroczna pielęgnacja ma wpływ nie tylko na kondycję stóp ale również na samopoczucie. W New Body Clinic przy wykonywaniu pedicuru nie ograniczamy się do opiłowania paznokci i usunięcia nadmiaru naskórka. Staramy się przekazać Klientom, jak ważna jest profilaktyka, oraz że wiemy jak działać, kiedy już pojawią się problemy.

PEDICURE KOSMETYCZNY

Pedicure kosmetyczny jest zabiegiem, z którego każdy regularnie powinien korzystać, aby stopy były zdrowe i zadbane. Prócz pozbycia się zrogowaciałego naskórka, odcisków oraz szorstkości paznokcie zostaną pomalowane na fajny kolor lub samą odżywką.

PEDICURE HYBRYDOWY

Ciekawą ofertą dostępną w New Body Clinic jest pedicure hybrydowy. Od pedicuru klasycznego różni się techniką ozdabiania paznokci. Zamiast lakieru używa się utwardzanej w lampie UV masy, która dokładnie pokrywa płytkę paznokcia. Taka warstwa nie odpryskuje, nie matowieje oraz nie ma potrzeby oczekiwania, aż wyschnie, w przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów.

PEDICURE SPA

Kompleksową pielęgnację stóp można uzyska podczas zabiegu Pedicure Spa. Rozpoczyna się on klasycznym pedicurem. Następnie wykonywany jest wygładzający peeling, który stanowi przygotowanie do maski wygładzająco-nawilżającej. Na zakończenie wykonywany jest masaż stóp na odpowiednio dobranym kremie.

CALLUS PEEL

 

To 4-etapowy, innowacyjny system pozwalający wykonać fachowy pedicure w 15 minut – bez potrzeby moczenia stóp, używania frezarki. Poprzez połączenie działania produktów wchodzących w skład zestawu, można wykonać zabieg szybko, łatwo i bezpiecznie. Wykonany przy użyciu Callus Peel pedicure ma nie tylko właściwości upiększające, ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nawet nagromadzony i zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp. Sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka!!!

 

Dodatkową zaletą Callus Peel jest prosty sposób wykonania zabiegu. Wystarczy nanieść specjalne, nasączone płatki na stopy, owinąć folią, odczekać 15 minut, zdjąć za pomocą plastikowego nożyka, a następnie zetrzeć pozostałości naskórka specjalną higieniczną tarką z wymienialnymi polami ścierającymi. Na koniec aplikacja kremu, który świetnie zmiękcza i nawilża skórę.