Podologia

Przebarwienia skóry, blizny potrądzikowe, cellulit, rozstępy czy żylaki – to tylko niewielka część niedoskonałości skóry, z którymi muszą zmagać się osoby w różnym wieku. Spora ilość zmian skórnych pojawia się samoistnie i wynikają po prostu ze starzenia się organizmu. Na przestrzeni dziesięcioleci medycyna estetyczna opracowała jednak różne metody radzenia sobie z niedoskonałościami ciała – przeprowadzamy m.in. skleroterapię, mezoterapię igłową czy usuwanie przebarwień.

W naszym salonie kosmetycznym w Warszawie wykonujemy różne zabiegi, których celem jest jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu. Naszym pacjentom podajemy między innymi kwas hialuronowy i botoks. Dzięki temu następuje redukcja zmarszczek i fałd na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach.

Wśród zabiegów z obszaru medycyny estetycznej twarzy przeprowadzamy także usuwanie przebarwień. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie – na dobraną procedurę ma wpływ fenotyp skóry oraz powstałe zmiany. Aplikacja maski Cosmelan 1 sprawdza się podczas walki z przebarwieniami, bliznami czy rozszerzonymi porami skóry.

W ofercie salonu kosmetycznego New Body Clinic są także zabiegi leczenia niewydolności żylnej oraz usuwania cellulitu i walki z wypadającymi włosami. Skleroterapia sprawdza się przy wszelkiego rodzaju żylakach kończyn dolnych. Mezoterapia igłowa natomiast przywraca do organizmu witaminy, minerały i aminokwasy, usuwając tym samym cellulit i rozstępy oraz nadmierny tłuszcz. Dzięki przeprowadzanym w naszym salonie kosmetycznym zabiegom każda osoba może cieszyć się pięknym, zdrowym i młodym ciałem.

Utrzymanie w dobrej kondycji swojego ciała, ducha i umysłu nie musi wiązać się z wyrzeczeniami. Społeczeństwa z różnych narodów i kultur po dziś dzień korzystają z opracowanych przed wieloma laty rytuałów, dzięki którym łatwiej jest zadbać nie tylko o kondycję swojego umysłu, ale również o zdrowie i urodę.

W naszym salonie kosmetycznym w Warszawie mogą Państwo na własnej skórze doświadczyć kojącego działania masaży i rytuałów z całego świata. Zabiegi z Indii, Polinezji i Syjamu, które – choć nastawione są na redukowanie napięć mięśniowych i dolegliwości – poza uzdrawianiem ciała za cel stawiają sobie także poprawienie kondycji duchowej. Rytuały z całego świata składają się z kąpieli w łaźniach, peelingów i masaży. Korzystamy z charakterystycznych dla poszczególnych kultur olejków, maseł i naparów, które uśmierzają ból, uwalniają od stresu i negatywnych myśli oraz napełniają energią życiową.

Wśród rytuałów nastawionych w głównej mierze na uleczanie ducha w naszym salonie kosmetycznym wyróżniają się przede wszystkim kąpiele japońskie oraz samurajskie masaże wykonywane za pomocą miotełek bambusowych. Zabiegi te poprzedzane są medytacjami, dzięki czemu uwalniają od napięć, a także podtrzymują stabilność emocjonalną i sprawność fizyczną. Uspokajającym działaniem charakteryzują się również rytuały słowiańskie. Pobyty w łaźniach parowych, peelingi bursztynowe i intensywne masaże oczyszczają organizm z toksyn oraz eliminują stres.

Wykonujemy też zabiegi dla kobiet ciężarnych, które pozwalają zachować dobry nastrój i wygląd przez całą ciążę. Rytuały redukują napięcia mięśniowe, poprawiają ruchomość stawów i sprawiają, że przyszła matka może cieszyć się dobrą kondycją psychiczną i fizyczną.

Liczne, stresowe sytuacje wymagają od nas zwrócenia szczególnej uwagi na polepszenie swojej kondycji psychicznej... Masaże przygotowane w New Body Clinic w Warszawie pozwolą Wam osiągnąć stan wyciszenia ducha oraz zrelaksują ciało. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają spokoju i całkowitego odprężenia. Oferta naszego gabinetu znajdującego się w Warszawie obejmuje masaże relaksacyjne 45-minutowe, godzinne oraz 1,5-godzinne. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych masażystów, którym zależy przede wszystkim na tym, aby Klient poczuł się dobrze i swobodnie.

Zasługujesz na chwilę relaksu...

Niezależnie od trybu życia, które prowadzisz, zawsze powinieneś znaleźć chwilę tylko i wyłącznie za siebie. Warto wykorzystać ten czas tylko na przyjemności. Nasza propozycja zapewnia maksymalny relaks oraz dodaje siły do dalszych działań. Po masażu poczujesz się odprężony i pełen energii! Przygotowaliśmy ofertę 45-minutowych masaży, która jest idealna nawet dla tych osób, które nie potrafią wygospodarować wolnego czasu dla siebie. Osobom, którym zależy na inwestycji w swoje zdrowie i samopoczucie, proponujemy najdłuższe, 1,5-godzinne seanse.

Dla kogo?

Na masaż relaksacyjny do naszego gabinetu w Warszawie mogą przyjść zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które w codziennym natłoku obowiązków nie mogą znaleźć chwili wytchnienia. Masaż będzie swego rodzaju wynagrodzeniem za ciężko wykonywaną, codzienną pracę. W naszym gabinecie wszystkie troski i problemy po prostu znikają - pozostaje tylko przyjemność oraz zadowolenie.

Jakie uzyskasz efekty?

Wykonywane przez nas Masaże:

  • zapewniają odprężenie i relaks,
  • redukują poziomu stresu,
  • przywracają organizmowi naturalną harmonię,
  • wywołują stan zadowolenia,
  • pobudzają i motywują do działania.

Znajdź czas tylko dla siebie bądź zaproś do wspólnego relaksu ukochaną osobę oraz skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z rodzajami masaży wykonywanych w New Body Clinic.


Efektowne modelowanie sylwetki wymaga zastosowania wielu czynników, na które składają się przede wszystkim dieta, ćwiczenia oraz zabiegi pielęgnacyjne. Nowoczesne medycyna estetyczna przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii pozwala na przeprowadzenie czynności pielęgnacyjnych celem wysmuklenia najbardziej newralgicznych partii ciała poprzez usuwanie tłuszczu. Profesjonalna aparatura oraz wiedza i kompetencje doświadczonego personelu pozwalają osiągnąć widoczne rezultaty już po kilku wizytach, a odpowiednio zaplanowany harmonogram spotkań gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów w zakresie odchudzania.

Zabiegi wykonywane w New Body Clinic w Warszawie:

 

W Strefie pielęgnacji ciała przygotowaliśmy zabiegi poprawiające kondycję skóry oraz kształtujące i modelujące sylwetkę. Zbędne centymetry, skórka pomarańczowa, niechciane blizny czy oznaki upływu czasu nie muszą stanowić już problemu. W New Body Clinic kompleksowo zaopiekujemy się Twoim ciałem. U nas poczujesz się jak nigdy przedtem.