Opalanie natryskowe


Opalona skóra wygląda zdrowo i atrakcyjnie. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Poza tym nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia. Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Zabieg wykonywany jest na stojąco za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji Klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Po nałożeniu preparatu, osoba wykonująca zabieg suszy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu.

W celu uzyskania najlepszego efektu należy przed zabiegiem wykonać peeling całego ciała – najlepiej wykonać go w domu dzień wcześniej. Zalecane jest wykonie peelingu, który nie natłuszcza skóry. Przed opalaniem nie należy także używać balsamów do ciała oraz antyperspirantów. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać po opalaniu minimum 5 godzin przed kąpielą.

Ważna informacja: Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się jeden lub dwa dni przed wielkim wyjściem!