Laser Neodymowo-yagowy

Zabieg peelingujący Black Doll wykonuje się przy użyciu lasera neodymowo-yagowego. Jest to laser wysokoenergetyczny i może być też wykorzystany m.in. do usunięcia tatuażu.

Black Doll to zabieg z użyciem szarych bądź czarnych masek/koktajli, których podstawowym składnikiem są mikrocząsteczki aktywnego węgla. Węgiel ten wnika w pory oraz nierówności skóry i absorbując światło lasera dogłębnie je oczyszcza. Zabieg jest bezbolesny i może być wykonywany przez cały rok.

Takie oczyszczanie możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tygodnie. Efekty czyli napięta i promienna cera, zmniejszone oraz oczyszczone pory są zauważalne od razu po zabiegu, jednak najlepsze wyniki uzyskujemy po ok. 3-4 zabiegach.

Black Doll może być również świetnym rozwiązaniem przy walce z trądzikiem, jednak taka kuracja musi być poprzedzona konsultacją z lekarzem oraz musi minąć kilka miesięcy od zaprzestania stosowania retinoidów.

Przeciwwskazania: ciąża, aktywna opryszczka, patologie skórne, choroby nowotworowe, epilepsja, stosowanie leków światłoczułych.

Cena zabiegu:
od 290 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 45 min