Liposhock

Liposhock to urządzenie stworzone z myślą o szybszym i efektywniejszym procesie odchudzania oraz o walce z cellulitem. Zwalcza niedoskonałości figury wykorzystując do tego fale akustyczne.

Fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu i dużej szybkości rozchodzenia się po tkance miejscowo oddziałują na cellulit, a także na miejscową otyłość. Redukują efekt „pomarańczowej skórki” – nawet w zaawansowanym stadium – poprzez rozbijanie skupisk komórek tłuszczowych.

Ultradźwięki pozwalają natomiast na precyzyjne niszczenie ścian komórek tłuszczowych i uwolnienie ich zawartości, która później jest usuwana z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym.

Połączenie tych dwóch fal pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty usuwania tłuszczu na udach, ramionach i pośladkach nawet wtedy, gdy problem jest zaawansowany.

Każdy następny zabieg sprawia, że skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta, często następuje również znaczna redukcja uczucia ociężałych nóg. Ponieważ w wyniku zabiegu następuje odblokowanie naczyń krwionośnych, nagromadzone w komórkach nadmiary płynów zostają usunięte, co sprawia że zostaje przywrócone prawidłowe funkcjonowanie układu naczyniowego i limfatycznego.

Przeciwwskazania: ciąża, niewydolność układu krążenia, niewydolność wątroby i nerek, nowotwory, choroby zakaźne, patologie skórne, cukrzyca, zapalenie żył, zakrzepica, rozrusznik serca.

Zabieg wykonujemy ok. 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty osiągamy po ok. 8 zabiegach.

Cena zabiegu:
300 pln

Czas trwania zabiegu:
60 min