Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – jest to zabieg polegający na wprowadzeniu śródskórnym koktajli preparatów, które zawierają w sobie kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, peptydy i składniki lipolizowe.

Zabieg skuteczny przy: suchości skóry, przebarwieniach, drobnych zmarszczkach, rozstępach, bliznach, odwodnionej skórze, sińcach pod oczami, lipoliza tkanki tłuszczowej, rumieniu policzków, wypadaniu włosów (nawet przy łysieniu androgenowym).

W zależności od problemu stosujemy odpowiedni preparat do mezoterapii igłowej. Przy regularnym wykonywaniu zabiegu poprawia się jakość skóry i nawet kosmetyki z domowej pielęgnacji nakładają się dużo lepiej.

Zabieg może być przeprowadzany u kobiet i mężczyzn, zaczynając od 18 roku życia.

Przed zabiegiem używamy środka znieczulającego skórę, a po zabiegu możliwe jest zaróżowienie w miejscu wkłucia oraz występuje ryzyko powstawania siniaków lub krwiaków.

Przeciwwskazania: choroby wirusowe (np. opryszczka) i bakteryjne, grzybica skóry, aktywne zapalne choroby skóry (np. AZS, egzema, łuszczyca), tendencja do keloidów, trądzik zapalny (np. krostkowy, ropny), nowotwory, ciąża i okres laktacji, zaburzenia krzepnięcia krwi, miesiączka w dniu zabiegu.

Seria zabiegowa na napięcie, lifting, nawilżenie skóry: 2-8 zabiegów, co 10-14 dni. Aby zredukować cienie pod oczami: 2-5 zabiegów co 7-10 dni. Lipolizę wykonuje się w serii od 3 do 8 zabiegów co 20 dni.

Cena zabiegu:
od 150 pln

Czas trwania zabiegu:
od 30 min