Usuwanie tatuaży

Jeżeli jesteś właścicielem tatuażu, którego chciałbyś się szybko pozbyć to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Usuwanie tatuażu za pomocą wysokoenergetycznego lasera neodymowo-yagowego jest szybkie i praktycznie bezbolesne.

Pigment oraz komórki, w których się on znajduje w zetknięciu z wiązką  lasera ulegają zniszczeniu i w ciągu kilku dni są usuwane z organizmu.

W miejscu usuwanego tatuażu może pojawić się jaśniejsze przebarwienie, jednak koloryt szybko się wyrównuje. Podczas jednej sesji bezpieczne jest usuwanie tatuażu wielkości dłoni, jednak to też zależy od wypełnienia, nasycenia i progu wytrzymałości Klienta.

Sesje można powtarzać co 3-4 tygodnie w zależności od gojenia. Ilość sesji potrzebnych do usunięcia całkowitego tatuażu określana jest na bieżąco – każdy tatuaż wykonany jest trochę inaczej, różnymi barwnikami, na różnej głębokości.

Przeciwwskazania: ciąża, skłonność do powstawania blizn i bliznowców, patologie skórne, infekcje, choroby tkanki łącznej, przyjmowanie leków światłoczułych.

Cena zabiegu:
od 150 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 45 min