Wypełniacze

Przy wypełnianiu lub modelowaniu kształtów twarzy używamy kwas hialuronowy, który jest kompatybilny z organizmem człowieka, dlatego że jest fizjologiczny i naturalnie występuje w naszym organizmie.

Zabieg polega na wprowadzaniu do skóry odpowiedniej gęstości kwasu hialuronowego, co sprawia że następuje augmentacja tkanek miękkich.

Stosowany przy problemach skórnych związanych z wiekiem: zmarszczki, opadanie owalu twarzy, utrata objętości w tkankach. Również używany do korekty kształtu ust, nosa, podbródka i innych okolic.

Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Przed zabiegiem używamy środek znieczulający skórę. Po zabiegu możliwy obrzęk, który można zmniejszyć za pomocą chłodzenia, oraz siniaki w miejscu wkłucia.

Przeciwwskazania: choroby wirusowe (np. opryszczka) i bakteryjne, grzybica skóry, aktywne zapalne choroby skóry (np. AZS, egzema, łuszczyca), tendencja do keloidów, trądzik zapalny (np. krostkowy, ropny), nowotwory, ciąża i okres laktacji, zaburzenia krzepnięcia krwi, miesiączka w dniu zabiegu, cukrzyca, przyjmowanie leków rozrzedzających krew np. aspiryna.

Cena zabiegu:
od 800 pln

Czas trwania zabiegu:
od 45 min