ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE

Zabieg odmładzający – M-Lift

Zabieg M-Lift jest przeznaczony do skóry starzejącej się i wymagającej pielęgnacji odmładzającej.

Podczas zabiegu dobieramy peeling do potrzeby skóry, wykonujemy autorski masaż liftingujący oraz używamy maskę kolagenową, która wygładza i odświeża skórę.

Zabieg jest dla osób ze zmianami skórnymi związanymi z wiekiem – zmarszczki, utrata kolorytu i elastyczności skóry, również odpowiednia jako profilaktyka starzenia się.

Cena zabiegu:
180 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 60 min

MASAŻ TWARZY KOBIDO

W ostatnim czasie masaż twarzy Kobido stał się niezwykle popularnym zabiegiem – potrafi zdziałać prawdziwe cuda w sposób całkowicie bezinwazyjny! Setki lat temu medycyna Dalekiego Wschodu znała już sposoby na zachowanie zdrowia i młodości i właśnie dzisiaj znów korzystamy z tych naturalnych technik. Kobido jest bardzo skuteczną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Masaż ten jest zabiegiem intensywnie liftingującym, odprężającym i relaksującym. Nie skupia się on jedynie na twarzy lecz także na rozluźnieniu mięśni grzbietu, mięśni naramiennych, dekoltu, mięśni szyjnych oraz głowy.

Kobido polega na pracy na głębszych warstwach skóry oraz na mięśniach. Poprawia krążenie, wygładza zmarszczki, poprawia przepływ limfy, dzięki czemu pozbywamy się opuchnięć, poprawia koloryt skóry. Cera jest odżywiona i dotleniona, masaż pobudza produkcję elastyny i kolagenu, co daje efekt liftingu.

Masaż Kobido zaleca się wykonywać raz w tygodniu. Zabieg trwa ok. 60 min.

Odczucia podczas pierwszych zabiegów mogą być na pograniczu komfortu, jednak z czasem skóra się przyzwyczaja a masaż staje się bardzo przyjemny.

Cena zabiegu:
240 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 60 min