Zabiegi pielęgnacyjne

Oczyszczanie manualne

Zabieg oczyszczania manualnego jest szczególnie polecany osobom zmagającym się z trądzikiem, nadmiernym łojotokiem, trudnymi do usunięcia zaskórnikami lub nadmiernym wydzielaniem sebum.

Składa się z wielu etapów, do których zaliczamy: demakijaż okolicy zabiegowej, peeling gommage i chemiczny, zastosowanie preparatu rozpulchniające skórę, usuwanie zaskórników manualnie i za pomocą łyżeczki unny, D’arsonval, maska łagodząca oraz krem na zakończenie.

Zabieg w niektórych miejscach może być bolesny i po zabiegu powstaje zaróżowienie.

Przeciwwskazania: otwarte rany lub uszkodzenie skóry w miejscu poddanym zabiegowi, choroby wirusowe (np. opryszczka) i bakteryjne, grzybica skóry, aktywne zapalne choroby skóry (np. AZS, egzema, łuszczyca), tendencja do keloidów, trądzik zapalny (np. krostkowy, ropny), trądzik różowaty, nowotwór skóry, świeża opalenizna.

W zależności od częstotliwości powstawania zaskórników zabieg zalecamy powtarzać co 2 – 5/6 tygodni.

Cena zabiegu:
od 150 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 90 min

Zabieg nawilżająco-regenerujący – HydroEnzyme

Jeżeli Twoim problemem jest łuszczenie się skóry, uczucie ściągnięcia i powstały wczesne zmarszczki, to pokonamy ten dyskomfort o zapewnimy skórze niezbędne nawilżenie podczas zabiegu HydroEnzyme.

Aby przywrócić równowagę skórze i aktywować gruczoły łojowe, konieczne jest systematyczne wykonywanie profesjonalnych zabiegów nawilżających i pielęgnujących skórę.

Podczas zabiegu używamy peeling enzymatyczny i maskę algową wraz ze specjalnym peptydowym serum.

Peeling enzymatyczny jest najdelikatniejszym rodzajem peelingu. Enzymy działają bardzo delikatnie, rozpuszczają martwe komórki i dzięki temu delikatnie, ale mimo to dokładnie oczyszczają skórę i kanały gruczołów łojowych.

Maska algowa działa kompleksowo na skórę, polepszając jej stan ogólny. Ma właściwości nawilżające, relaksująco na mięśnie, rozjaśniająco, zmniejsza obrzęki oraz przewraca równowagę hydrolipidową naskórka.

Zabieg jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, w tym bardzo wrażliwej oraz naczynkowej.

Cena zabiegu:
od 150 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 60 min

Zabieg bankietowy – „Przed wielkim wyjściem”

Potrzebujesz aby Twoja skóra była promienna przed wielkim wyjściem? Zapraszamy na zabieg wyrównujący koloryt skóry i pobudzający kolagen przez działanie mikroprądów NuFACE®.

Mikroprądy zmniejszają obrzęki, podnoszą powieki oraz owal. Oddziałują na naskórek, skórę właściwą oraz na mięŚnie.

Podczas zabiegu wykorzystujemy serum z witaminą C, która jest bardzo ważnym antyoksydantem i ma działanie rozjaśniające, oraz maskę algową.

Zabieg nie dają uczucia bolesności i odpowiednie do każdego typu skóry.

Cena zabiegu:
160 pln

Czas trwania zabiegu:
ok. 60 min